تبلیغات
نیروی هوایی ایران (iranianairforce) - امیر سرتیپ شاه صفی : جنگنده های رادار گریز ایران سال آینده به پرواز در می آیند.

http://www.30cd.biz/upload_pic/1319300980.gif

Microsoft Flight Simulator

بازی فوق العاده شبیه ساز پرواز

این بازی فقط برای کودکان نیست شما یا هر سنی می توانید

 لذت خلبانی را در محیط مجازی بچشید

اگر تا به حال پرواز برایتان یک رویا بوده است با وجود این نرم افزار

 دیگر این یک رویا نیست نرم افزار شبیه ساز پرواز در محیطی

 کاملا شبیه سازی شده و واقعی

پرواز واقعی و هیجان را تجربه کنید

http://www.30cd.biz/upload_pic/1319295885.jpg


قیمت:8000 تومان            تعداد:2 دی وی دی اورجینال

     


امیر سرتیپ شاه صفی : جنگنده های رادار گریز ایران سال آینده به پرواز در می آیند.

پنجشنبه 17 بهمن 1387  11:42 ب.ظ

نوع مطلب :اخبار  ،

بازدید ::

امیر سرتیپ شاه صفی : جنگنده های رادار گریز ایران سال آینده به پرواز در می آیند.

امیر سرتیپ حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش از نهایی شدن ساخت پروژه جنگنده رادار گریز ایران تا نیمه نخست سال آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ارتش امیر حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در حاشیه نخستین جشنواره تحقیقات صنعتی ارتش، در جمع خبرنگاران از نهایی شدن پروژه جنگنده رادار گریز ایران تا نیمه نخست سال آینده خبر داد.

وی با بیان اینکه هر گونه دستاورد نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران صرفا جنبه دفاعی و پدافندی دارد، یادآور شد: ما به تمامی علوم روز در این زمینه مجهز هستیم و متخصصان نیروی هوایی ارتش نیز هم اکنون مشغول کار بر این پروژه بوده و انشاء الله تا نیمه اول سال آینده جنگنده رادار گریز ایران نخستین پرواز آزمایشی خود را انجام خواهد داد.

این مقام نظام کشورمان در پاسخ به سئوالی در خصوص تعداد جنگنده های آذرخش و صاعقه در مجموعه نیروی هوایی کشور، گفت: طبعا به هر تعداد از این جنگنده ها نیاز داشته باشیم، به ساخت آن در وزارت دفاع مبادرت خواهد شد و با توجه به اینکه در این امر یعنی تولید جنگنده ها به خودکفایی دست پیدا کرده ایم، در دیگر عرصه ها نیز فعالیت هایی در حال انجام است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در پاسخ به سئوالی دیگر درباره موشک حرارتی هوا به هوا از تست موفقیت آمیز این دستاورد نیروهای نظامی ایران در دو مرحله پروازی خبر داد و افزود: ما در راستای دکترین دفاعی خود در حال افزایش برد و مسافت موشک هایمان هستیم.

امیر شاه صفی درباره جزئیات بیشتر این طرح گفت: این موشک در دو منطقه شبستر تبریز و مناطق اطراف تهران با موفقیت آزمایش شده و در حال حاضر عملیات افزایش برد آن مد نظر ماست که انشاء الله به همراه خبرهای خوب آینده اعلام خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش در جمع خبرنگاران از تداوم طرح ساماندهی پدافند ارتش خبر داد و یادآور شد: همانطور که می دانید اقدامات آفندی و پدافندی مکمل یکدیگر بوده اما تفکیک این دو مورد مسئله ای است که برای دکترین دفاعی ما بسیار مهم بوده و جزئیات این مسئله در آینده مشخص خواهد شد

http://aja.ir

نوشته شده توسط: صمد | آخرین ویرایش:جمعه 18 بهمن 1387 | نظرات ()